beleni zubu - Dentální hygiena Mohelnice, Ing. Eva Šrejmová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

OŠETŘENÍ

Kombinované bělení zubů


V našich ordinacích provádíme kombinované bělení zubů. Jedná se o ultimátní a vysoce účinné bělení zubů, kde dodržujeme max. hodnotu 6% čistého perodixu daného ze zákona a tím zajišťujeme co nejvyšší šetrnost k zubům našich pacientů. Kombinujeme ordinační bělení a domací bělení dle přesně stanoveného bělícího protokolu pomocí čerstvě namíchaného peroxidu a jeho derivátů bez používání stabilizátorů, které účinnosti u jiných běžných bělících preparátů snižuje. Stabilitu bělícího preparátu zajišťujeme pomocí chladícího boxu a objednáváme pro každého pacienta zvlášť a na míru jeho potřebám.

"Kombinované" nazýváme bělení proto, že pacient bělí své zuby jak v ordinaci tak doma. Kombinujeme tedy bělení, která se dříve používala odděleně.


Kombinované bělení zubů  probíhá ve třech návštěvách:


V první návštěvě je posouzen stav hygieny a sanace chrupu daného paceinta.

Někdy je před provedením domácího bělení nutno provést také Air-flow = pískování zubů pro lepší průnik bělícího činidla do porvrchu skloviny, což vede ke zefektivnění výsledků během bělení. Pokud pacient vyhovuje požadavkům pro bělení jsou zhotoveny specifické otisky zubů, ze kterých laboratoř vytvoří speciální nosiče pro bělící preparát.

Ve druhé návštěvě pacient dostane sadu k domácímu bělení včetně bělícího gelu a podstoupí instruktáž, jak správně bělení používat. Bělící gel si poté do nosičů aplikuje doma sám dle přesného návodu hygienistky a ponechává jej v ústech přes noc. Čas nošení je dán v závilosti na síle bělícího preparátu.

V naší ordinaci pro první fázi bělení používáme bělení s 10% nebo 16% koncentrací karbamidu močoviny (16% karbamid = 6% čistého peroxidu).


Ve třetí návstěve aplikujeme silnější bělící preparát na bázi čistého peroxidu ve 3 cyklech po 15 minutách - ordinační fáze kombinovaného bělení

V závěru pacient dostane další domácí bělení o přesně stanované koncentraci peroxidu k tzv. dobělování a udržování stav vybělených zubů.Ordinační hodiny


OMEZENÝ PROVOZ
       St     12:00 - 19:00      


Telefon: 739 012 444

E-mail: info@ambroz-dental.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky