Objednání poukazu - Dentální hygiena Mohelnice - Nikola Zapletalová, DiS.

Přejít na obsah
Objednání dárkového poukazu on-line
Nabízíme tyto dárkové poukazy

  • Dentální hygiena - poukaz zahrnuje nácvik čištění zubů, změření velikosti mezizubních prostor a doporučení vhodné velikosti mezizubních kartáčků, kompletní depuraci zubu, odstranění zubního kamene.

  • Profesionální pískování zubů - poukaz zahrnuje profesionální odstranění pigmentací na povrchu zubu, které se usazují během běžné konzumace potravin. U některých pacientů dojde ke zesvětlení zubů až o 2 odstíny. Nejedná se však o bělení zubů.

  • Kombinované bělení  - vysoce účinné bělení zubů, kde dodržujeme maximální hodnotu 6% čistého perodixu vodíku daného ze zákona a tím zajišťujeme co nejvyšší šetrnost k zubům našich pacientů a vysokou efektivitu bělicího účinku. Kombinujeme ordinační a domácí bělení dle přesně stanoveného protokolu pomocí čerstvě namíchaného peroxidu a jeho derivátů bez používání stabilizátorů, které snižují účinnost jiných běžných bělicích preparátů. Stabilitu bělicího preparátu zajišťujeme pomocí permanentního uchovávání preparátu v chladném prostředí. Pro každého pacienta objednáváme bělicí sadu na míru jeho potřebám. Jako ,,kombinované" nazýváme bělení proto, že pacient bělí své zuby jak v ordinaci, tak doma. Kombinujeme tedy bělení, která se dříve používala odděleně.

Kombinované bělení zubů probíhá ve třech návštěvách:
  1. V první návštěvě je posouzen stav hygieny, parodontu a úroveň sanace chrupu daného pacienta. V případě, že u pacienta není žádná překážka zahájení bělení zubů, zhotovíme otisky na výrobu individuálních nosičů bělicího gelu.
  2. Ve druhé návštěvě pacient dostane sadu k domácímu bělení včetně bělicích gelů a podstoupí instruktáž, jak správně bělení používat. Gel si poté do nosičů aplikuje doma sám dle přesného návodu hygienistky a ponechává jej v ústech přes noc. Čas nošení je dán v závislosti na síle bělicího preparátu. V naší ordinaci pro první fázi bělení používáme bělení s 10% nebo 16% koncentrací karbamidu peroxidu (16% karbamid = 6% čistého peroxidu).
  3. Ve třetí návštěvě probíhá ordinační fáze kombinovaného bělení. Na chrup pacienta aplikujeme silnější bělicí preparát na bázi čistého peroxidu ve 3 cyklech po 15 minutách. V závěru pacient dostane instrukce pro další domácí bělení a udržení dosaženého výsledku proběhlé procedury.

Odpovědi na často kladené otázky můžete najít zde: http://purewhitening.cz/faq/

  • Domácí bělení - poukaz zahrnuje základní vyšetření hygieny, stavu chrupu a parodontu. V případě, že je chrup pacienta v pořádku, jsou zhotoveny otisky, na základě kterých se vyrobí individuální nosiče na bělicí gel. V další návštěvě pacient obdrží sadu na bělení zubů spolu s instruktáží. Následují kontroly výsledků bělení.

Upozornění:  poukaz je třeba vyzvednout a uhradit v naší ordinaci.


Ordinační hodiny

Po:  7:30 - 17:00
  Ut:   7:30 - 12:00  
  St:   13:30 - 19:30
Pá:   7:30 - 16:00


Telefon:
739 012 444

Prosíme, volejte během ordinační doby
nebo se objednávejte přes e-mail.

E-mail:
info@ambroz-dental.cz
Kontaktní údaje:


Informační údajeNávrat na obsah